Scarlet S Altın İğne İle Cilt Gençleştirme

Scarlet S Altın İğne Nedir?

Özel hazırlanmış fraksiyonel mikroiğnelerle cilt altını radyofrekans dalgalarıyla uyararak cilt gençleştirme işlemidir. Cilt tonu eşitsizlikleri,akne izleri,yara izleri,geniş porlar,ince çizgiler ve kırışıklıkların tedavisi cildin genç ve orantılı görünüm alması,çene hattının belirginleştirimesi ve gıdı toparlanmasını mümkün kılar.

Scarlet Nasıl Etki Eder?

Kişiye özel olarak hazırlanmış 25 tane mikroiğneden oluşan başlıkla cildin 0.5’mm ile 3.5’mm derinliğine kadar inebilen ve geçtiği bölgenin tamamına radyofrekans veren bir sistem olarak ciltte kontrollü hasar oluşturur ve kollajen liflerini uyararak hasarı onarır.

Scarlet S Hangi Yaş Grubuna ve Hangi Alanlara Uygulanır ?

Scarlet 18 yaş üstü kadın-erkek her gruba uygulanabilir.Özellikle çene,yanaklar,göz bölgesi,kaş altı,alın ve şakaklar da dahil olmak üzere tüm yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

İşlem Süresi Ne Kadardır?

Cilt tipine,yaşa ve oluşan hasara bağlı olarak 1 ay arayla 3 seans uygulamak yeterlidir.İlk seanstan itibaren etkisi hemen görülür ve uygulama arttıkça günden güne iyileşme sağlanır.Seans sayısı cilt hasarına göre artırılabilir veya azaltılabilir.İşlem sırasında az da olsa ağrı hissedilebilir,kızarıklık oluşabilir.Uygulama sonrasında cildin nemlendirilmesi ve güneş koruyucu kullanılması önerilmektedir.Uygulama yaklaşık 30 ile 60 dakika sürmektedir sellmyhousefast.Etkisi 1 yıl kadar devam eder.Güvenilir bir klinikte ve dermatolog eşliğinde yapılan işlemlerde herhangi bir yan etki görülmez.

Scarlet cilt gençleştirme ve onarmada oldukça etkili bir yöntemdir.Cilt kalitesini arttırır,kollajen takviyesiyle cildi tazeler,yeniler,kırışıklıkları giderir,gözenekleri yok eder ve sağlıklı bir görünüm oluşturur.Uygulama oldukça basit ve etkilidir.İşlem sonrasında günlük yaşantınıza dönebilirsiniz. Herhangi bir Android veya iOS akıllı telefon, ücretsiz Çılgın Zaman slotlarına kolayca erişebilir. Tek ihtiyacınız olan internete bağlı bir gadget. Herhangi bir ağrı acı hissi oluşmaz.Sadece uygulama cildinizi biraz kurutacağı için işlem sonrasında yoğun nemlendiriciler kullanmanız önerilir.