Dr. Gökhan Gökler Kimdir?

Dermatolog Dr. Gökhan Gökler

1967 yılında İstanbul’da doğdu. 1985 yılında İstanbul Erkek Lisesi`ni, 1991 yılında ise İstanbul Üniversitesi İstanbul (Çapa)  Tıp Fakültesini bitirdi. Dermatoloji uzmanlık eğitimini ise 1995 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Kliniği`nde tamamladı.

1998 yılında bir yıl süreyle Almanya Wuppertal’da Ferdinand Sauerbruch Hastanesi Dermatoloji Kliniği’nde dermatolojik cerrahi, dermatolojide lazer uygulamaları ve estetik dermatoloji konusunda çalışmalar yaptı.

1999 yılından sonra 4 yıl süreyle çeşitli özel sağlık kurumlarının dermatoloji kliniklerini yürüttü. 2004 yılında ortağı olduğu Özel MD Dermatoloji Kliniğini kurdu ve 15 yıl süreyle bu merkezde ağırlıklı olarak estetik dermatoloji ve dermatolojik lazer uygulamaları konularında çalıştı. 2019 Temmuz ayı itibarıyla aynı merkezde bu kez Özel Dr.Gökhan Gökler Polikliniği adıyla faaliyetini sürdürmektedir.

Dr.Gökhan Gökler her yıl pek çok ulusal ve uluslararası kongreye katılmakta, konuşmacı ve eğitimci olarak katılmakta ve konferanslar vermektedir.

Dr. Gökhan Gökler Klinik Dermatoloji yanında  Lazer Dermatolojisi ve Estetik- Kozmetik Dermatoloji ile ilgilenmektedir. Lazer tedavileri alanında özellikle Şarap lekesi (port wine stain) ve kızarık yüz tedavileri, Rozase, Melasma ve benzeri cilt lekeleri, dövme tedavisi, akne ve ameliyat izlerinin giderilmesi ağırlıklı çalışma alanlarını oluşturmaktadır. Estetik ve kozmetik  dermatoloji alanında ise botulinium toksin, hyalüronik asit ve dolgu maddesi uygulamaları, estetik amaçlı mezoterapiler, ip askı uygulamaları, ameliyatsız yüz germe, enerji bazlı cihazlarla cilt gençleştirme uygulamalarına yoğunlaşmıştır.

Dr.Gökhan Gökler almanca ve ingilizce bilmektedir.